Kurumsal

Derneğimiz Hakkında

Değerli Gaziantep Galatasaray Taraftarlar Derneği üyeleri,

Öncelikle 19.05.2014 tarihinde kurulan derneğimizin kuruluşu aşamasında göstermiş oldukları özveri , maddi ve manevi tüm fedakârlıklar için kurucu üyelerimize gönülden teşekkür ederiz.

Evvelce dernek kurma girişiminde bulunan fakat bunu gerçekleştiremeyen aslan kardeşlerimizin ve renkdaşlarımızın da emekleri bizim için önemlidir, onlarada buradan minnet ve şükranlarımız sunarız. Onların başlattığı girişimlerden feyz ve destek alarak kollarımızı sıvayıp bu yola çıktık..Amacımız Gaziantep’de yaşayan Galatasaray’a gönül vermiş, armanın izindeki tüm renktaşlarımızı Galatasaray Spor Klubü’nün felsefesine yaraşır şekilde kucaklamaktır.. 

Hedefimiz birbirimize, kulübümüze, çevremize ve renklerimize olan saygımızı kısaca “Galatasaraylılık Ruhunu” derneğimiz çatısı altında toplanacak üyelerimizle nesillerden nesillere aktarmaktır..

Yurtiçinde ve yurtdışında , takım oyunları ve bireysel spor dallarında kazandığı başarılar ile Türk spor tarihine adını altın harflerle yazdırmış Galatasaray Spor Klubü’nün bir parçası olmanın haklı gururu şüphesiz kelimelerle anlatılamaz , yaşanır...

Geçmişten bugüne bize yaşattıkları haklı gurur ve mutluluk için Galatasarayımıza teşekkür ediyor ,nice yeni zaferleri hep beraber yaşamayı ve kutlamayı temenni ediyoruz..

loader

Y Ü K L E N İ Y O R